KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10515055
nr 1051 5055
Etsning
Sallberg, Stortorget, signerad. 13x18
Utrop:
300 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:29:45
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv